IPTV Shqip APK

IPTV Shqip
IPTV Shqip screenshot 1IPTV Shqip screenshot 2IPTV Shqip screenshot 3IPTV Shqip screenshot 4IPTV Shqip screenshot 5IPTV Shqip screenshot 6IPTV Shqip screenshot 7IPTV Shqip screenshot 8IPTV Shqip screenshot 9IPTV Shqip screenshot 10
IPTV Shqip 3.0 apk, update on 2017-04-02
Neve nuk bejm ndonje streaming live, por vetem se i mbledhum neper faqe të ndryshme linqet dhe i sjellim të gjitha se bashku në nje vend që tju mundesojmë më lehtë qasshmerinë në evente të ndryshme si:

I vetmi IPTV aplikacion qe funksionon me teledirigjues (remote control) ne Android Box dhe TV

1. TV Live, Shqip, Serbisht, Gjermanisht, Turqisht se shpejti edhe shumë të tjerë.
2. Filmat me të fundit të titruar në Shqip,
3. Filma Vizatimor të Dubluar në Shqip,
4. Serialet dhe Komedit më të fundit shqip si: O Sa Mire, Qka ka Shpija, etj
5. TV Show si:,Kafeneja jone, O sa mire, Qka ka shpija Oxyget (Besim Dina), Kojshija Show, nKosove Show, Hallkit, 7 Dit pa Ermanli.
6. Fetare: Ilahi, Filma, Ligjerata
7. Si dhe për të rriturit Filma Erotik +18, të mbrojtur me fjalekalim të cilin mund ta kerkoni në faqen tonë në FaceBook: https://www.facebook.com/IPTVShqipfree

Gjithashtu sipas deshires suaj mund te permbledhni Playlista ne youtube me muzik te zgjedhur nga ju dhe ne i vendosum ne Aplikacion, nese deshironi qe ti ndani me miqt tuaj ne menyr private mund ti vendosum edhe Fjalekalim qe te mund ti shikoni vetem ju dhe miqt tuaj.

Na kontaktoni per ndonje sygjerim shtes, kritikat tuaja jane te mireseardhura...

https://www.facebook.com/IPTVShqipfree/


Shqipt TV, Tv shqip, Live tv shqip, iptv shqip, filma me titra shqip, filma indiski, filma erotik, +18,

IPTV Shqip APK reviews


Login to post your reviews
dashnim asimi review dashnim asimi
shum i mir por si munemi ta gjejm kodin ju flm.. mrekullushum
zulldi sokoli review zulldi sokoli
Shum shum i mir ju lumtë
erol xhaferi review erol xhaferi
Super
 review
Super
fatmir selimi review fatmir selimi
Nonstop kur shikoj filma ne gold1, 2 dhe te tjere me shfaqet: problem me serverin ju lutem provoni me vone. Ju kisha lutur ta rregulloni. Jeni per levdate per kete App, number 1.
Jason Born review Jason Born
Po ju jap 5 yje sepse i meritoni eshte super app .. Bravo me opsionin MXPlayer e keni rrregullu dhe video ..jeni me te miret... Great work boys !!
rei RDE BEGAJ review rei RDE BEGAJ
Sapo bera update ne V3 dhe provova te hap app por ben crash.Ju lutem e rregulloni sa me shpejt per 6.0.1 marshmallow!!?
robert sina review robert sina
Bullshit. It doesn't work. All it shows is just the Uber ad. Waste of time and you're full of shit
Ermina Leka review Ermina Leka
I not like so much it is so wrong to look the films and this is not english is another language
Hmmmmm
zija miftari review zija miftari
katastrof nr 1 ne play store :(
Besnik Pe review Besnik Pe
Shum funksional çenka edhe sqarimet i paska si te hapet appi, username: free dhe passwordi: free
RCF ReiNNN review RCF ReiNNN
Zoni spo nihet dhe disa kannalle kan probleme si kerkkojn kode ose kan problem serveri po mir esht prp po pa zë nuk shifet
Visi Xho review Visi Xho
Nuk ka nevoj te regjistroesh Po Username: free Password: free tybe profekt shum esht uh Knaqa
Jetlum Gashi review Jetlum Gashi
Flm shum mir po punojkan kanalet veq vazhdoni edhe me android box perfekt qenka
Muhamed Asllani review Muhamed Asllani
Katastrof as ni kanal nuk hapet